Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız İZTES TESTERE VE MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ İSTANBUL’da 2006 yılında kurulmustur. Kuruldugu günden itibaren Şerit ve Daire testereler konusunda branşlaşarak her türlü Metal kesiminde geniş ürün yelpazesi ile birlikte uzmanlaşmıştır. Firmamız başta Demir Çelik Sektörü, Otomotiv yan sanayi ve Ziraat makineleri üreticileri olmak üzere her sanayi grubunun kesimle ilgili sorunlarına teknik destek ve ürün bazında bol çeşit ile hizmet vermektedir. Firmamız Dünya’daki kesme teknolojisini yakından takip ederek sürekli kendini geliştirmekte ve bu paralelde Tüketicileri ile bu bilgileri paylaşmaktadır. Kurucu Hüsmen İZBUDAK


Vizyon

Önce bölgemizin daha sonra da Türkiye'nin lider şerit testere tezgahı üreticisi olup, Türkiye'nin en kaliteli şerit testere tezgahı üreten firma konumuna gelmek.


Misyon

Mutlak müşteri memnuniyeti içerisinde, işlerini başarılı ile yerine getiren ve çalıştığı ürünün bir parçası olarak sorun çıkarmadan çalışan, yüksek kaliteli şerit testere ihracatı ve şerit testere tezgahı üreten bir şirket olmak ve dünyaya en iyi şekilde hizmet vermek.